Dermoscent Essential 6 Spot-On
Dermoscent Essential 6 Spot-On draagt bij aan de gezondheid van de huid.
Op voorraad - voor 21:00 besteld, morgen in huis*

- Productinformatie
Productinformatie
Dermoscent Essential 6 Spot-On
Dermoscent Essential 6 bevat 100% natuurlijk ingrediënten. Het zuivert de huid en kan gebruikt worden wanneer er sprake is van een ruwe of schrale huid. Dermoscent Essential 6 is geparfumeerd met respect voor de natuurlijke geur van het dier, helpt het verminderen van haarverlies en het behoudt van haargroei en hydrateert de huid. Dit product draagt tevens bij aan het herstellen van het huidafweersysteem en laat de vacht glanzen.
Spot on pipetten
Eén pipet per week voor de eerste behandeling gedurende twee opeenvolgende maanden. Gevolgd door 1 pipet om de 2 weken als regelmatige en continue behandeling, zolang als nodig is. In een verpakking zitten 4 pipetten.
Toediening
Breek de dop van de pipet langs de geperforeerde rand. Duw de haren tussen de schouderbladen weg tot u de huid ziet en breng hier Dermoscent Essential 6 op 1 á 2 plaatsen aan. De bio-verspreider in masseren is niet nodig, Dermoscent Essential 6 zal zich automatisch verspreiden. Het dier niet wassen 2 dagen voor en 2 dagen na de behandeling.
Dit product niet gebruiken als de talglaag niet meer intact is. De talglaag is nodig voor het verspreiden van de spot-on.
Heeft u ervaring met Dermoscent Essential 6 Spot-On ? Geef ons dan uw mening over dit product.
Schrijf uw eigen beoordelingGebruik dit nu 2 seizoenen, voor mn cavalier (nu bijna 2j)die echt wel veel haar verloor, werkt dit merkelijk goed! Hij verliest natuurlijk nog haar maar nu is t een normaler verlies. Ga dit op regelmatige basis blijven gebruiken!
Op aanraden van de dierenarts van medpets deze spot on producten aangekocht, we zitten nog geen week verder ( do opgedaan) en al resultaat zichtbaar,( we zijn nu maandag) haar vacht is zachter en niet meer zo droog en broos, nog 7 weken te gaan ...dus ik hoop dat ik zo haar prachtige vacht terug krijgt, ze krijgt ook wel speciale voeding vr haar vacht dus kan combinatie zijn maar toch al heel tevreden ...ze kreeg nochtans hele goede voeding maar ze krijgt nu ook extra vit om haar weerstand te boosten...maar als zelfs mijn man het verschil ziet én voelt dan werkt het echt..een dikke merci voor deze tip
Zeer goed tegen huidschilfers. Zeer tevreden.
Prima werking! Ruikt sterk maar beter. Lijkt echt zijn werking te doen. Meteen de volgende dosis bestellen.
ik was naar de dierenarts geweest voor het zware haarverlies van onze boerenfox en had de essential 6 oil meegekregen voor hem te geven. maar omdat op het doosje stond dat je het best 2 maanden kon geven had ik hier nog een doosje bij gekocht. maar helaas doet het helemaal niks voor zijn haarverlies. hij verliest nog steeds evenveel haar als in het begin. dus weg gegooid geld, jammer want ik had goede commentaar gelezen op de site.
Sometimes there is little dandruff on my cat's skin and thanks to this product, dandruff disappears.