Frontcontrol Wormer
Frontcontrol Wormer® is een tablet met varkenssmaak die gemakkelijk toe te dienen is aan jouw hond. Het helpt je hond te behandelen tegen gemengde infecties veroorzaakt door spoelwormen en maagdarmlintwormen*. Je hond kan op elk moment van het jaar wormen krijgen, daarom is het belangrijk om preventief te ontwormen. De tablet kan met en zonder voeding gegeven worden. Dankzij de breukstreep kunnen de tabletten eenvoudig in gelijke delen worden gebroken, waardoor de dosering altijd nauwkeurig kan worden afgestemd op het gewicht van uw hond.
Eigenschappen
- Smakelijke ontwormingstablet met varkensvlees smaak
- Breedspectrum ontwormingsmiddel
- Werkzaam tegen spoelwormen, zweepwormen, haakwormen en lintwormen
- Voor honden vanaf 0,5 kg lichaamsgewicht
- Bevat een breukstreep
- Lees voor gebruik de bijsluiter
Frontcontrol Wormer varianten
Er zijn twee varianten van de Frontcontrol Wormer. Welke variant u nodig heeft, is afhankelijk van het lichaamsgewicht van uw hond.
Toediening
Frontcontrol Wormer geeft u oraal via de bek. De tablet kan met en zonder eten worden gegeven. Voor een juiste dosering is het belangrijk dat u uw hond weegt. Afhankelijk van het gewicht van uw hond, kiest u de juiste tabletsterkte.
Dosering Frontcontrol Wormer
| Frontcontrol Wormer tot 30 kg | |
|---|---|
| Gewicht van de hond | Optimale dosering |
| 0,5 - 2,5 kg | 1/4 tablet |
| 2,6 - 5 kg | 1/2 tablet |
| 5,1 - 10 kg | 1 tablet |
| 10,1 - 15 kg | 1 1/2 tabletten |
| 15,1 kg - 20 kg | 2 tabletten |
| 20,1 kg - 25 kg | 2 1/2 tabletten |
| 25,1 - 30 kg | 3 tabletten |
Dosering Frontcontrol Wormer XL
| Frontcontrol Wormer XL vanaf 31 kg | |
|---|---|
| Gewicht van de hond | Optimale dosering |
| 31 - 35 kg | 1 tablet |
| 36 - 40 kg | 1 tablet + 1/2 tablet Frontcontrol Wormer |
| 41 - 45 kg | 1 tablet + 1 tablet Frontcontrol Wormer |
| 46 - 50 kg | 1 tablet + 1 1/2 tablet Frontcontrol Wormer |
| 51 - 55 kg | 1 tablet + 2 tabletten Froncontrol Wormer |
| 56 - 60 kg | 1 tablet + 2 1/2 tabletten Frontcontrol Wormer |
| 61 - 65 kg | 1 tablet + 3 tabletten Frontcontrol Wormer |
| 66 - 70 kg | 2 tabletten |
Contra-indicaties
- Niet gelijktijdig gebruiken met piperazine bevattende middelen
- Niet gebruiken in dieren met een bekende overgevoeligheid voor de werkzame bestanddelen of voor één van de hulpstoffen
- Niet gebruiken bij honden tijdens de eerste 4 weken van de dracht
- De aanbevolen dosis niet overschrijden bij de behandeling van drachtige teven
Inhoud
2 tabletten
Werkzame stoffen
Praziquantel, Pyrantel, Febantel.
*Rondwormen: Spoelwormen: Toxocara canis, Toxascaris leonina (volwassen en laat-onvolwassen vormen). Haakwormen: Uncinaria stenocephala, Ancylostoma canium (volwassen). Zweepwormen: Trichuris vulpis (volwassen).
Lintwormen: Echinococcus spp., (E. granulosus, E. multilocularis), Taenia spp. (T. hydatigena, T. pisiformis, T. taeniformis), Dipylidium caninum (volwassen en onvolwassen vormen).
Diergeneesmiddel. Lees altijd vóór gebruik eerst aandachtig de bijsluiter. V.U. Boehringer Ingelheim Animal Health Belgium SA.