Service
Winkelmandje
Menu
Heeft u al Halloween snacks in huis? 30% korting Lees meer

Kruuse Rehab Elleboogbeschermer

Dit product is niet langer verkrijgbaar.

Wat anderen zeggen

Gerelateerde producten

  • Productinformatie

    Kruuse Rehab Elleboogbeschermer

    De Kruuse Rehab Elleboogbeschermer voor honden kan zowel pre- als postoperatief worden gebruikt. Indicaties zijn bijvoorbeeld: chronische arthritis, OCD, ligament blessures of arthritis. De beschermer is gemaakt van waterafstotend materiaal, wat tegelijkertijd de poot warm houd en stabiliseert. Met behulp van twee klittenbandsluitingen kan de elleboogbeschermer makkelijk boven of onder het gewricht worden geplaatst. Verder is de protector verkrijgbaar in vijf maten en kan met de hand worden gewassen.

    Eigenschappen

    • Goede ondersteuning van gewrichten en spieren rondom de elleboog
    • Voor pre- en postoperatief gebruik
    • Gemaakt van waterafstotend elastisch materiaal
    • Verkrijgbaar in vijf verschillende maten
    • Wasbaar met de hand

    Kleur

    Zwart

    Maten

    Verkrijgbaar in de maten XS, S, M, L en XL. Om er zeker van te zijn dat u de juiste maat voor uw huisdier bestelt, is het belangrijk om het dier goed op te meten. In het artikel Hoe weet ik welke maat mijn huisdier nodig heeft? geven we tips hoe u uw huisdier het beste kunt opmeten.

    MaatvoeringElleboogbeschermer
    Maat Geschikt voor
    XS Cocker Spaniel, Whippet
    S Collie, Springer Spaniel
    M Labrador, Dalmatier
    L Rotweiler, Duitse herder
    XL Berner Sennenhond

    *Bekijk de maattabel in de bijsluiter om te zien welke maat uw hond nodig heeft.

    Materiaal

    Neopreen

    Inhoud

    1 elleboogbeschermer

    Wat als de Kruuse Rehab Elleboogbeschermer niet past?

    Om te controleren of de elleboogbeschermer past, mag u hem uit de verpakking halen en naast uw huisdier houden. Zo kunt u controleren of het past. U mag de elleboogbeschermer wegens hygiënische redenen niet retourneren als ze in aanraking zijn geweest met het huisdier. Indien wij bij terugkomst constateren dat de elleboogbeschermer bevlekt is, gedragen is, hondenhaar bevat, vies ruikt of gewassen is, dan wordt het product niet naar u teruggestuurd. Het komt dan ten bate van een goed doel (lokaal asiel). Aangezien wij vaak geconfronteerd worden met producten die niet in nieuwstaat worden geretourneerd, moeten wij helaas deze regels hanteren voor het passen en / of terugsturen.

Andere klanten kochten ook